Nadchodzące wydarzenie

14 i 15 lutego - premiera "The Osmosis" - w choreografii Natalii Marii Wojciechowskiej - szczegóły TUTAJ

 

Grafik może ulec niewielkim zmianom

 

ZERÓWKA

 

Stopień pre 1

dla osób w wieku 5-9
ten stopień w zalezności od wieku i/lub czynionych postępów może trwać 1-3 lat

POZIOM: od zera

WTOREK 15.00 - balet od podstaw
+ dowolnie wybrany stretching minimum 1 tyg. - maks 2

_______________________________________________________________________________________________________

Stopień Pre 1+

dla osób w wieku 7-11
ten stopień może trwać 1 -3 lat w zalezności od wieku i/lub czynionych postępów

POZIOM: początkujący

WTORKI 15.00 - balet od podstaw, 17.25 - balet + mini środek
ŚRODY 17.25 - balet + mini środek
PIĄTKI  17.25 - ballet feet + pointe technique,
+ dowolnie wybrany stretching minimum 1 w tyg. - maks 2

_______________________________________________________________________________________________________

Stopień Pre 2

dla osób w wieku 9-13
ten stopień może trwać 1 -3 lat w zależności od wieku i/lub czynionych postępów

POZIOM: początkujący

PONIEDZIAŁKI 17.25 - balet od podsatw
WTORKI 17.25 - balet + mini środek, 18.30 - pro-dance-tech (dla osób w wieku 11+)
ŚRODY 17.25 - akrobatyka, 18.30 - ballet functional workout
PIĄTKI  17.25 - ballet feet + pointe technique
SOBOTA - 10.00 - utanecznienie, 11.00 - technika baletowa, 13.00 - body mobility i extreme stretching
+ dowolnie wybrany stretching minimum 1 w tyg. - maks 2

_______________________________________________________________________________________________________

 

WŁAŚCIWA NAUKA ZAWODOWA

 

Stopień 1 - 3

dla osób w wieku 11 - 15
ten stopień może trwać 1-2 lata w zależności od wieku i/lub czynionych postępó

POZIOM: średni początkujący

 PONIEDZIAŁEK

16:00 – 17:20 Balet (+skoki) -> średni
z Natalią Marią Wojciechowską

17:25 – 18:25 Modern -> dla znających podstawy baletu
z Jaremą Andrzejewskim

18:30 – 19:30 Jazz -> dla znających podstawy baletu
z Jaremą Andrzejewskim

WTOREK

16:00 – 17:20 Balet (+ puenty) -> średni
z Natalią Marią Wojciechowską

17:25 – 18:25 Balanchine vs Forsythe -> dla znających podstawy baletu
z Natalią Marią Wojciechowską

18:30 – 19:30 Pro Dance Tech -> dla wszystkich
z Natalią Marią Wojciechowską

ŚRODA

16:00 – 17:20 Balet (+ piruety) -> średni
z Natalią Marią Wojciechowską

17:25 – 18:25 Akrobatyka -> dla wszystkich
z Maciejem Czarskim

18:30 – 19:30 Ballet Functional Workout -> dla znających podstawy baletu
z Natalią Marią Wojciechowską

CZWARTEK

16:00 – 17:20 Balet (skoki + piruety) -> średni
z Markiem Ludwisiakiem

17:25 – 18:25 Repertuar Baletowy -> średni
z Markiem Ludwisiakiem

18:30 – 19:30 Taniec Ludowy + Charakterystyczny -> dla znających podstawy baletu
z Adą Ogorzałek

PIĄTEK

16:00 – 17:20 - Vaganova Ballet Class -> średni
z Natalią Marią Wojciechowską

17:25 – 18:25 - Ballet Feet + basic point technique -> dla wszystkich
z Natalią Marią Wojciechowską

18:30 – 19:45 - Point Technique + Wariacje -> średni
z Natalią Marią Wojciechowską – dla wybranych na już odpowiednim poziomie

SOBOTA

10:00 – 11:15 - Utanecznienie, ekspresja, improwizacja -> dla wszystkich
z Natalią Marią Wojciechowską lub Zofią Dąbkowską

11:10 – 12:25 - Technika Baletowa -> dla znających podstawy baletu
z Natalią Marią Wojciechowską

12:30 – 13:00 Shape it -> dla wszystkich
z Natalią Marią Wojciechowską

13:00 – 14:00 - Body mobility -> dla wszystkich
z Natalią Marią Wojciechowską

14:00 – 14:30 - Extreme Stretching (szpagaty/sznurki + plecy) (tylko w połączeniu z wcześniejszym treningiem Mobility Flow) -> dla bardziej porozciąganych
z Natalią Marią Wojciechowską

+ niedzielne warsztaty i szkolenia (nie więcej niż jedna niedziela w miesiącu)
+ dowolnie wybrany stretching 1 raz w tyg.

 

_______________________________________________________________________________________________________

Stopień 4 - 6

dla osób w wieku 13 - 18 
ten stopień może trwać 1-2 lat w zależności od wieku i/lub osiągnietych postepów

POZIOM: średni i zaawansowany

6 stopień jest ostatnim obowiązkowym stopniem i po 6 stopniu można zakończyć edukację i zdawać dyplom

 

PONIEDZIAŁEK

16:00 – 17:20 Balet (+skoki) -> średni
z Natalią Marią Wojciechowską

17:25 – 18:25 Modern -> dla znających podstawy baletu
z Jaremą Andrzejewskim

18:30 – 19:30 Jazz -> dla znających podstawy baletu
z Jaremą Andrzejewskim

WTOREK

16:00 – 17:20 Balet (+ puenty) -> średni
z Natalią Marią Wojciechowską

17:25 – 18:25 Balanchine vs Forsynthe -> dla znających podstawy baletu
z Natalią Marią Wojciechowską

18:30 – 19:30 Pro Dance Tech -> dla wszystkich
z Natalią Marią Wojciechowską

19:35 – 20:35 Ballet feet (+basic point technique) -> dla wszystkich
z Hanna Wlaź

ŚRODA

16:00 – 17:20 Balet (+ piruety) -> średni
z Natalią Marią Wojciechowską

17:25 – 18:25 Akrobatyka -> dla wszystkich
z Maciejem Czarskim

18:30 – 19:30 Ballet Functional Workout -> dla znających podstawy baletu
z Natalią Marią Wojciechowską

CZWARTEK

16:00 – 17:20 Balet (skoki + piruety) -> średni
z Markiem Ludwisiakiem

17:25 – 18:25 Repertuar Baletowy -> średni
z Markiem Ludwisiakiem

lub dla idących bardziej w strone tańca współczesnego:

17:25 – 18:25 Loose Body Flow -> dla wszystkich
z Piotrem Czubowiczem

18:30 – 19:30 Monte Carlo Ballet Class -> zaawansowany
z Piotrem Czubowiczem

PIĄTEK

16:00 – 17:20 - Vaganova Ballet Class -> średni
z Natalią Marią Wojciechowską

17:25 – 18:25 - Ballet Feet + basic point technique -> dla wszystkich
z Natalią Marią Wojciechowską

18:30 – 19:30 - Point Technique + Wariacje -> średni
z Natalią Marią Wojciechowską

lub dla idących bardziej w stronę tańca współczesnego:

19:00-20:00 Taniec Orientalny -> od podstaw
z Aliah Kluchenkova

SOBOTA

10:00 – 11:15 - Utanecznienie, ekspresja, improwizacja -> dla wszystkich
z Natalią Marią Wojciechowską lub Zofią Dąbkowską

11:10 – 12:25 - Technika Baletowa -> dla znających podstawy baletu
z Natalią Marią Wojciechowską

12:30 – 13:00 Shape it -> dla wszystkich
z Natalią Marią Wojciechowską

13:00 – 14:00 - Body mobility -> dla wszystkich
z Natalią Marią Wojciechowską

14:00 – 14:30 - Extreme Stretching (szpagaty/sznurki + plecy) (tylko w połączeniu z wcześniejszym treningiem Mobility Flow) -> dla bardziej porozciąganych
z Natalią Marią Wojciechowską

14:35 – 16:20 Master Class + Pas de Deux -> zaawansowany
z Markiem Ludwisiakiem

NIEDZIELA - dla stopni 5 i 6

11:10 – 12:25 Masterclass -> zaawansowany
z Gianni Melfi

12:30 – 13:00 Taniec Współczesny -> średni
z Gianni Melfi

+ niedzielne warsztaty i szkolenia (nie więcej niż jedna niedziela w miesiącu) - obowiązkowo
+ próby Warsaw Ballet dla wybranych

_______________________________________________________________________________________________________

NAUKA UZUPEŁNIAJĄCA

 

Stopień 7-8

dla osób w wieku 15 - 21 (można zacząć w wieku 21 lat) 

POZIOM: master

po każdym z tych stopni można zakończyć edukację i zdawać dyplom

tu można opuszczać 2 zajęcia tygodniowo

 

PONIEDZIAŁEK

16:00 – 17:20 Balet (+skoki) -> średni
z Natalią Marią Wojciechowską

17:25 – 18:25 Modern -> dla znających podstawy baletu
z Jaremą Andrzejewskim

18:30 – 19:30 Jazz -> dla znających podstawy baletu
z Jaremą Andrzejewskim

WTOREK

16:00 – 17:20 Balet (+ puenty) -> średni
z Natalią Marią Wojciechowską

17:25 – 18:25 Balanchine vs Forsynthe -> dla znających podstawy baletu
z Natalią Marią Wojciechowską

18:30 – 19:30 Pro Dance Tech -> dla wszystkich
z Natalią Marią Wojciechowską

19:35 – 20:35 Ballet feet (+basic point technique) -> dla wszystkich
z Hanna Wlaź

ŚRODA

16:00 – 17:20 Balet (+ piruety) -> średni
z Natalią Marią Wojciechowską

17:25 – 18:25 Akrobatyka -> dla wszystkich
z Maciejem Czarskim

18:30 – 19:30 Ballet Functional Workout -> dla znających podstawy baletu
z Natalią Marią Wojciechowską

CZWARTEK

16:00 – 17:20 Balet (skoki + piruety) -> średni
z Markiem Ludwisiakiem

17:25 – 18:25 Repertuar Baletowy -> średni
z Markiem Ludwisiakiem

lub dla idących bardziej w strone tańca współczesnego:

17:25 – 18:25 Loose Body Flow -> dla wszystkich
z Piotrem Czubowiczem

18:30 – 19:30 Monte Carlo Ballet Class -> zaawansowany
z Piotrem Czubowiczem

PIĄTEK

16:00 – 17:20 - Vaganova Ballet Class -> średni
z Natalią Marią Wojciechowską

17:25 – 18:25 - Ballet Feet + basic point technique -> dla wszystkich
z Natalią Marią Wojciechowską

18:30 – 19:30 - Point Technique + Wariacje -> średni
z Natalią Marią Wojciechowską

lub dla idących bardziej w stronę tańca współczesnego:

19:00-20:00 Taniec Orientalny -> od podstaw
z Aliah Kluchenkova

SOBOTA

10:00 – 11:15 - Utanecznienie, ekspresja, improwizacja -> dla wszystkich
z Natalią Marią Wojciechowską lub Zofią Dąbkowską

11:10 – 12:25 - Technika Baletowa -> dla znających podstawy baletu
z Natalią Marią Wojciechowską

12:30 – 13:00 Shape it -> dla wszystkich
z Natalią Marią Wojciechowską

13:00 – 14:00 - Body mobility -> dla wszystkich
z Natalią Marią Wojciechowską

14:00 – 14:30 - Extreme Stretching (szpagaty/sznurki + plecy) (tylko w połączeniu z wcześniejszym treningiem Mobility Flow) -> dla bardziej porozciąganych
z Natalią Marią Wojciechowską

14:35 – 16:20 Master Class + Pas de Deux -> zaawansowany
z Markiem Ludwisiakiem

NIEDZIELA

11:10 – 12:25 Masterclass -> zaawansowany
z Gianni Melfi

12:30 – 13:00 Taniec Współczesny -> średni
z Gianni Melfi

+ niedzielne warsztaty i szkolenia (nie więcej niż jedna niedziela w miesiącu)
+ próby Warsaw Ballet dla wybranych

____________________________________________________________________________________________

ZAJĘCIA NADOBOWIĄZKOWE

 

Wszystkie w grafiku Centrum Baletowego Neoclassica jeśli są miejsca*
* dyrektor Akademii może zastrzec niektórym uczniom chodzenie na poszczególne zajęcia jeśli uzna, że jest to zbyt obciążające